Krwawienie podczas współżycia 12 tygodni po usunięciu macicy

witam,jestem 12 tygodni po usunieciu macicy z przydatkami,mam problem tego typu iz podczas wspólzycia pojawia się krwawienie,stasznie ti niekomfortowe,co może być przyczyną,jak można temu zapobiec?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli podczas współżycia pojawia się krwawienie, może być to wynik wielu nieprawidłowości w obrębie tkanek pochwy. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie udać się do specjalisty ginekologa.