Krwawienie podczas wypróżniania w 8 tygodniu ciąży

Jestem w 8 tyg ciąży i od kilku godzin pojawia się u mnie co jakiś czas krwawienie. Jest ono związane z wydalaniem jednak mam też plamienia podczas zwykłych codziennych czynności. Byłam na Sor gdzie kazano mi leżeć.Czy coś może zagrażać mi lub maleństwu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę! Konieczna jest bowiem diagnostyka krwawienia z przewodu pokarmowego jak i plamień z dróg rodnych.