Krwawienie poza okresem

Wydaje mi się, że mam jakieś zapalenie, albo grzybicę pochwy. Na początku bardzo swędziało i bolało, wzięłam tabletki (N***), po stosunku z moim mężem po prostu zwijałam się z bólu. Bolało mnie niemal wszystko. Potem pojawiło się krwawienie. Teraz już mnie aż tak nie boli, ani nie swędzi, ale krwawienie nadal się pojawia. Do tego jakieś dziwne zakrzepy i na pewno nie jest to krwawienie miesięczne. Czy powinnam udać się do lekarza?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Wizyta u lekarza ginekologa w Pani przypadku jest niezbędna.
Przyczyną może być infekcja dróg moczowo-płciowych albo zmiana w obrębie narządów rodnych. Jeżeli źródłem dolegliwości będzie infekcja prosze pamiętać o równoczesnym leczeniu Partnera.
Pozdrawiam.