Krwawienie przez 2 miesiące po założeniu wkładki Mirena

Witam Juz prawie 2 miesiące nosze wkladkę Mirena i ciagle krwawie. Moje pytanie jest takie: Czy tam się nic nie dzieje? I czy normalnie mogę współzyc, bo jak na razie przez to krwawienie sie boje. Pozdrawiam

Po założeniu mireny krwawienia mogą utrzymywać sie różnie długo. Jeśli są to brudzenia skąpe ( jedna podpaska na cały dzień wystarcza) to można spokojnie poczekać z wizytą u ginekologa. Można się nie martwić i normalnie współżyć.Jeśli się Pani niepokoi to lepiej umówić wizytę u ginekologa który zakładał Pani wkładkę