Krwawienie przez kilka dni po pierwszym stosunku

Zdarzyła się taka sytuacja gdy podczas pierwszego stosunku wystąpiło obfite krwawienie. Napiszę dokładniej. Krótko po rozpoczęciu współżycia zauważyłem krwawienie było go dość sporo. Chyba nie była odpowiednio nawilżona, krwawiła jeszcze przez kilka dni. Czy to mieści się w granicach normy? Bo przecież każda kobieta przeżywa inaczej pierwszy raz.

Krwawienie powinno być wyjaśnione, być może występują u Partnerki zaburzenia układu odpowiadającego za czas krwawienia i krzepnięcia krwi, może jest jednak wszystko OK. Zalecałbym wizytę kontrolną u lekarza ginekologa.
Pozdrawiam. JW, Poznań.