Krwawienie przy pierwszym razie - co mogło być przyczyną?

Witam, mam 21 lat.

Po moim pierwszym stosunku bardzo mocno leciała mi krew. Myślałam, że to normalne ale po paru minutach zorientowałam się, że stało się coś niedobrego. Że tak to ujmę, była ona w znacznej ilości konsystencji ,,glutów". Zanim doszłam do ubikacji cała podłoga była z krwi, potem 2 razy zemdlałam, a za trzecim już byłam nieprzytomna. W szpitalu powiedzieli, ze miałam krwotok i po tej akcji miałam 6 szwów. Dlaczego mogło się tak stać? Nie chciałabym tego przeżywać drugi raz...

Redakcja abcZdrowie

Podczas pierwszego stosunku zostaje przerwana błona dziewicza. Błona dziewicza jest to cienki fałd błony śluzowej, który częściowo zamyka ujście pochwy u dziewicy. Krwawienie było spowodowane prawdopodobnie przerwaniem błony dziewiczej. Powinna Pani zachować wstrzemięźliwość seksualną do czasu wygojenia się ran. Po upływie tego czasu nie powinno być problemów przy kolejnych stosunkach.