Krwawienie przy tabletkach Belara a angina ropna

Witam, od ok. 7 miesięcy biorę tabletki belara. Raz pominęłam 7dniową przerwę ze względu wyjazdu w lipcu. W poprzednim tygodniu miałam 7 dniową przerwę podczas której nie wystąpiło krwawienie zaś dzisiaj podczas przyjęcia 2 tabletki z opakowania dostałam miesiączkę, nie wiem co jest. Dodatkowo przez ostatnie 4 dni miałam wysoką gorączkę do 39,5" i jestem w trakcie anginy ropnej , ale dopiero od 2 dni biorę antybiotyk. 2 dni przed przerwą 7dn miałam delikatne krwawienie i byłam przeziębiona.

Witam!
W Pani przypadku konieczna jest wizyta u ginekologa i ustalenie przyczyny nieregularnych krwawień. Ponadto proszę pamiętać, że trakcie chorób gorączkowych i przyjmowania innych leków (np. antybiotyków) skuteczność doustnej antykoncepcji może ulec obniżeniu! Przy współżyciu wskazane jest zastosowanie dodatkowego zabezpieczenia (prezerwatywy).