Krwawienie, śluz i ból podbrzusza a stres

Witam.mam pewien problem.. Po okresie ktory trwal 7dni zaczelam krwawic ze sluzem 10 dni teraz bardzo boli mnie pod brzusze chodzby skurcze .. Nawt czuje Lekki ucisk na pecherz bol jest raz mniejszy raz wiekszy od 3 dni. Nie moge pojsc narazie do mojego ginekologa bo jestem w angli w polsce bede za3 tyg. Dodam ze nie zarzywam zadnych tabletek.czy to moze byc zwiazane ze stresem?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Trudno spekulować na temat możliwych przyczyn bez dokładnego zbadania i wykonania badania USG. Proponuję po powrocie jak najszybciej udać się do swojego lekarza. Doraźnie można zastosować środki rozkurczowe i p/bóle jak w trakcie bolesnego miesiączkowania. Krwawienie może oznaczać nadżerkę lub innego typu uszkodzenie błony śluzowej dróg rodnych.