Krwawienie trwające 5 godzin po zabiegu łyżeczkowania z powodu martwej ciąży

Mam takie zapytanie 2.03 mialam usg okazalo sie ze zarodek jest martwy byl to 12 tyd ciazy. Nastepnego dnia dostalam tabletki 3 sztktore wywolaly u mnie delikatne plamienie. Dzien pozniej znow zalozyli mi tym razem 5 szt. Po poludniu 4.03 zrobili mi zabieg i wylyzeczkowali . Krwawienie trwalo ok 5 godzin. Minely juz 2 doby czy to normalne ze tak krotko krwawilam ? Co prawda leci mi sluz tak jakby ciemniejszy. Czy mam powody do zmartwien

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa celem kontroli.