Krwawienie trzy tygodnie po porodzie

Witam serdecznie. Jestem juz 3 miesiace po porodzie silami natury i nadal krwawie. Krwawienia sa dosc obfite pozniej ok 3 dni slabe i znow obfite. Boli mnie bardzo przy tym brzuch szczegolnie przy nacisku. Co to moze byc? Prosze o odpowiedz gdyz nie mam chwilowo ubezpieczenia a nie stac mnie na wizyty prywatne... Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG oraz ewentualnie abrazję.