Krwawienie tydzień po miesiączce

Witam.15.09.13 dostałam okres. Nie minął tydzień i znów mam krwawienie.Do tej pory okres miałam regularnie.Trwa to już 3 dni nie jest obfite wystarczy wkładka.Mam 1 mięśniaka wielkosci 2*2. Rok temu urodziłam dziecko.Proszę o pomoc czy to coś powarznego.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli ma Pani wykrytą zmianę pod postacią mięśniaka to on może być powodem krwawienia. Konieczna jest wizyta u ginekologa.

Proponuję: konsultacja ginekologiczna USG dopochwowe ocena mięśniaka
oraz grubości i echostruktury endometrium. Być może konieczna będzie diagnostyka hormonalna.