Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Krwawienie tydzień po zażyciu tabletki 72h po

Witam Moja dziewczyna wziela tabletke 72h po , zaczela krwawic juz tydzien po zazyciu czy moglo byc juz to krwawienie miesiaczkowe?? dodajac ze przewidywany okres nie wystapil pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Lek. Jacek Ławnicki Stażysta/Rezydent, Łęczna
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane krwawienie mogło być miesiączką. Nie można jednak wykluczyć działania hormonów. W razie wątpliwości partnerka powinna udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety