Krwawienie u 45-latki a cytologia

Witam, mam 45 lat, ostatnio miałam niekończący się okres, krwawienie ok. 3 tygodnie. Lekarz skierował mnie na czyszczenie do szpital ale od dwóch dni nie krwawię. Nie wiem czy nadal powinnam iść na czyszczenie czy na zwykłą wizytę w celu pobrania cytologii? Z góry dziękuję za odpowiedź

bez badania udzielenie odpowiedzi jest trudne Skoro ginekolog skierował Panią do szpitala to przypuszczam że robił USG. Więc są 2 możliwości albo Pani pójdzie do szpitala albo wróci Pani do ginekologa i on zdecyduje co dalej robić.