Krwawienie w 11-tygodniu ciąży

Witam jestem w 11 tygodniu ciąży zaczęłam krwawić byłam w szpitalu parę dni podano mi leki miedzy innymi luteine i zrobiono usg na ktorym wykryto "Ciąża bliźniacza jednokosmówkowa dwuowodniowa "tyle że w jednym worku z płynem owodniowym w którym rozwija się płód i widac bijace serduszko a w drugim lekarz dojrzał tylko jakąś kropkę i nic nie bije lekarz mówi ze prawdopodobnie jest pusty mam czekac jeszcze tydzień zeby zrobic badanie genetyczne nie wiem co o tym sądzić?

Milena Lubowicz

W tej chwili musi Pani niestety poczekać, gdyż wygląda na to, że jeden z płodów się rozwija, a drugi worek owodniowy jest pusty. Zdarzają się takie sytuacje, że tylko jeden z bliźniaków rośnie. Proszę stosować się do zaleceń ginekologa, bez dokładniejszych informacji nie jestem w stanie więcej pomóc.
Pozdrawiam