Krwawienie w 19 dniu cyklu

W 5 dniu cyklu kochałam się bez zabezpieczenia, cykle mam zazwyczaj około 40dniowe. Teraz mam 19dzień cyklu i dziwne, niezbyt intensywne krwawienie, co ono może oznaczać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Jeżeli stosuje Pani jakieś środki antykoncepcyjne to krwawienie śródcykliczne może się pojawiać i nie oznacza patologii. Jeżeli jednak nie warto wykonać test ciążowy, ponieważ może być ono oznaką zapłodnienia ( test będzie diagnostyczny po około 14 dniach od stosunku). Pozdrawiam