Krwawienie w 19 dniu cyklu: co oznacza takie plamienie?

Witam!
Dzisiaj jest 19 dzień cyklu, biorę tabletki luteinę od 14 dc zalecone przez lekarza. Rano zauważyłam plamy czerwone, troche brązowe, nie jest to plamienie tak obfite jak przy miesiączce. Bolał mnie rano brzuch, dokładnie to podbrzusze. Dodam, że współżyłam z mężem 9,10,13,14, 16 oraz 17 dnia cyklu. Co oznacza takie plamienie? Miesiączki zazwyczaj są 37-dniowe, ale dostałam wcześniej lekarstwo na skrócenie tego cyklu.
Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
Plamienie może mieć wiele przyczyn. Jedną z nich jest implantacja. Inną przyczyną może być owulacja. Wówczas plamienie trwa 1-2 dni i nie jest powodem do niepokoju. Również lek, który Pani przyjmuje może być powodem plamienia.
Proponuję po około 2 tygodniach od ostatniego stosunku wykonanie testu ciążowego.
Gdyby wynik był ujemny a w kolejnym cyklu pojawiły się plamienia konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam