Krwawienie w 8 tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 8 tygodniu ciąży.Parę dni temu miałam straszny ból brzucha i pleców przez 5 godzin.Od 4 tygodnia ma brązowe plamienia,a teraz od tygodnia pojawiła się niewielka krew,Co to może oznaczać,czy to poronienie?Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie bez badania przedmiotowego. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe. Proszę pilnie zgłosić się do lekarza.