Krwawienie w 8 tygodniu ciąży a możliwe zagrożenia

witam mieszkam obecnie w Bremen w niemczech mam 34 lata i jestem w 8 tyg ciąży ,mam pytanie rano co drugi dzień robiąc siku leci mi jasna krew czy to może btc jakieś zagrożenie?Proszę o odp bo do lekarza polaka tutaj mam dopiero termin na 14 kwietnia

Renata GrzechociĹska

Konieczna jest wizyta u ginekologa. Objawy mogą wskazywać na zagrażające poronienie.