Krwawienie w 9 tygodniu ciąży a ryzyko poronienia

29 pazdzirnika trafilam do szpitala z bolami w podbrzuszu w 9 tygodniu ciazy, podawali mi luteine, papaweryne i no spe, 3 listopada mialam wyjsc ale mialam krwawienie, nie bylo mocne ale sie przerazilam krwawilam nie cale pol dnia, potem tylko takie brazowe cos jak koncowka miesiaczki, zamiast luteiny dawali mi duphaston, 8 wypisali mnie i dali recepte na duphaston. w karcie mam napisane poronienie zagrazajace, 13 laitopada bedzie rowne 12 tygodni, czy dalej mam sie obawiac ze strace dzidzie?

Renata GrzechociĹska

Witam.
W dalszym ciągu istnieje ryzyko poronienia. Najlepiej jednak oceni to Pani ginekolog.
Podrawiam