Krwawienie w 9 tygodniu po porodzie

witam 9 tyg temu urodzilam coreczke krwawienie trwalo 2 tygodnie pozniej pojawil sie brazowy sluz nastepnie znow byla krew i pozniej znow sluz teraz jestem 9 tyg po porodzie i znow zaczelo sie krwawienie oprocz tego nic mi nie dolega, nie boli mnie brzuch nie mam goraczki, karmie piersia w dzien srednio co 2 godziny a w nocy mamy przerwe w karminiu ok 6-8 godz, rodzilam naturalnie i mialam recznie usuniete lozysko, dlaczego tak dlugo krwawie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Warto jednak wykluczyć wszelkie inne możliwości.