Krwawienie w dniu owulacji po poronieniu

4 tyg. Temu poronilam w 7 tyg. Po 2 tyg. mialam usg kontrolne wedlug ktorego wskazywalo na to ze zbliza sie owulacja. Wczoraj zaczelam krwawic ale tylko przez chwile potem już nic. Dzisiaj jeszcze pare kropel koloru brązowego. Czy tak się zdarza, czy to normalne? Pozdrawiam

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jeżeli 2 tyg. temu stwierdzono nadchodzącą owulację, to zaobserwowane krwawienie jest najprawdopodobniej miesiączką. Po poronieniu miesiączka może być bardziej skąpa.