Krwawienie w połowie cyklu. Dlaczego?

Witam, mam 18 lat. Nie stosuję żadnych środków antykoncepcyjnych, miesiączkuję nieregularnie, mój cykl trwa zazwyczaj około 26-33 dni. Współżyję z chłopakiem od pół roku. Obecnie jestem w 19 dniu cyklu i 3 dni temu zaczęły mi się dziwne, brązowe upławy, razem z krwią, zapach jest neutralny. Nie wiem, co to może być. Proszę o odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Jako, że staracie się Państwo o dziecko to odpowiedź może nie być do końca satysfakcjonująca. Wydzielina może oznaczać zarówno ciążę (np. krwawienia implantacyjne), może być wynikiem odklejania łożyska, ale może również oznaczać poronienie lub rozpoczynającą się miesiączkę.