Krwawienie w połowie cyklu po antybiotyku podczas stosowania antykoncepcji hormonalnej

Witam, od 5 dni biorę antybiotyk na zapalenie gardła, 11 dni temu skończyła mi sie miesiączka, wczoraj zaczęłam krwawić z pochwy, dodam ze od rana bolało mnie podbrzusze jakbym miała dostać miesiączki, a dzisiaj juz nic nie leci. Wspomnę tez, ze jestem na środkach antykoncepcyjnych. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

raczej nie, proponuję udac sie do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.