Krwawienie w trzecim dniu 7-dniowej przerwy i brązowe plamienie ze skrzepami

Witam. Stosuje tabletki antykoncepcyjne pierwszy raz w zyciu. Wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie i w 3 dniu 7 dniowej przerwy dostalam rano krwawienia a po ok. 4 godzinach krwawienie sie skonczylo i pojawilo sie brazowe plamienie ze skrzepami. Co to oznacza? Czy to jest prawidlowe krwawienie z odstawienia czy moze oznaka ciazy? Stosuje tabletki bardzo regularnie

Póki co nie widzę powodu do niepokoju