Krwawienie w trzecim miesiącu ciąży

jestem w trzecim miesiącu ciąży i od jakiegoś czasu krwawie z dróg rodnych :( najpierw jest to krwawienie w kolorze czerwonym po chwili ustaje i przypomina kolorem ostatni dni miesiaczke, dodam że towarzyszy temu silny ból głowy oraz ból brzucha jakiś czas temu miałam małego krwiaczka . przyjmowałam leki i też znowu dostałam receptę na luteine i duphostan .. pan doktor nie widzi nic złego .. ale ją się bardzo martwie o zdrowie maluszka to moja pierwsza ciążą a tak bardzo się martwię

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się ponownie do lekarza. Jeżeli rzeczywiście ginekolog nie widzi poważnej patologii nie ma powodów do obaw. Proszę stosować się do zaleceń lekarza.