Krwawienie z dróg rodnych a depresja

Witam od tygodnia mam krwawienie z drog rodnych. Krew jest gesta ze skrzepami dosc ciemna ale nie czarna ani rozowa. Do tego mam bole w podbrzuszu. Bylam u lekarza badanie ginekologiczne wpozadku usg rownierz krew i mocz ok cytologi niestety nie mam jak zrobic . Dodam ze od 4 lat choruje na depresje i biore Citalopram 30 mg. Co moze byc przyczyna krwawienia i jakie powinnam zrobic badania. Boje sie ze mam raka szyjki albo jakiegos narzadu rodnego. Prosze o ponoc

Piotr Pilarski

Jeśli lekarz Panią badał to wykluczył raka. Proszę postępować zgodnie z jego zaleceniami.

Pozdrawiam.