Krwawienie z dróg rodnych od miesiąca

Witam serdecznie Mam problem od ponad miesiąca krwawię z drug rodnych. Między czasie zrobiłam serię badań. Wykluczyłam problemy hormonalne, kilku lekarzy robiło mi USG. Znaleziono małego polipa (3 mm) i nadżerkę jednak zapewnili mnie, że nie są one powodem tak silnych krwawień. Nic więcej nie znaleziono. Lekarze rozkładają ręce i mówią, że nie wiedzą jaki jest powód takiego krwawienia. Chwilowo jestem na lekach (Orgametril), które zmniejszyło krwawienie do plamienia, ale to leczenie objawowe.

Witam. W takim przypadku sugerowałabym również ocenę funkcji tarczyc, wykonanie pełnej morfologii krwi oraz zbadanie układu krzepnięcia.