Krwawienie z dróg rodnych u 42-latki

Witam, od około 2 miesiecy mam krwawienie z dróg rodnych, na początku krwawienie nie było dużo jednak od paru dni nasiliło się,zdarza się że występuje ze skrzepami.Po konsultacji ginekologicznej lekarz skierował mnie na niezwłoczny zabieg usunięcia macicy, przepisując leki o nazwie:Cyclonamina,Cyclo-3-Fort oraz Hemorigen. Mam 42 lata,urodziłam 1 dziecko.Bardzo proszę o pomoc tzn odpowiedź czy taki zabieg jest ostateczny? Z góry dziękuje..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez możliwości oraz zbadania nie można określić zasadności zaproponowanego leczenia. W razie wątpliwości proszę zasięgnąć opinii innego lekarza w dziedzinie ginekologii.