Krwawienie z hemoroidów podczas stosunku analnego

Dzień dobry,mam pytanie dot.leczenia hemoroidów. Moja 39l.partnerka ze względów religijno-światopogladowych wyklucza seks klasyczny przed ślubem.Pozostaje analny, ale tu przeszkodą stały się hemoroidy. Na codzień nie doświadcza z ich strony żadnego dyskomfortu,ale przy próbie stosunku, od razu zaczyna krwawić. Sytuacja jest mało komfortowa,ale przede wszystkim boje się zrobić jej krzywdę. Wyrostki mają po 1,5-2cm.Czy można to leczyć samemu i czym? Nie jestem w stanie namówić jej na wizytę lek.:(

http://www.melitamedical.pl/proktologia/informacje-dla-pacjenta/jakie-choroby-diagnozujemy-i-leczymy/