Krwawienie z nosa a nadwaga

Witam mam 20 lat warze ponad 130 kg mimo że na tyle nie wyglądam i mam pewien problem a nawet dwa pierwszy problem polega na tym że czasami w niespodziewanym momencie zacznie mi krew z nosa lecieć miałem kiedyś taką sytuacje ale to minęło ale to trwa dłużej niż zwykle mam się tym martwić? a drugie pytanie to że naprawdę bardzo się pocę robię najprostszą czynność a już jestem mokry a nawet nie wspomnę jak jest lato to wtedy jestem mokry jakbym wyszedł z basenu i mam wszędzie plamy potu pomocy!!!

Witam.
Problem krwawienia z nosa może mieć podłoże związane z dietą jak również z przyczyn zdrowotnych. Brak antyoksydantów i przeciwutleniaczy ( warzyw i owoców) w organizmie może doprowadzić do takich objawów. Proponuję jednak zgłosić ten problem lekarzowi.
Nadmiar pocenia się jest wynikiem braku regularnego picia wody lub jakiejś choroby np. nadciśnienia. Pan jako mężczyzna powinien wypić 2l wody jeżeli nie pracuje Pan fizycznie, jeżeli tak to 3 l.
Proszę tych objawów nie lekceważyć i zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam
Julita Krawczyk

witam, koniecznie nalezy zmienic diete na zdrowa, odzywcza i redyukujaca mase ciała, 40kg w dól to podstawa i wszytkie problemy powinny minac ale prosze to zrobic z głowa czyli wybrac sie do dietetyka aby ulozył Panu odpowiednia diete
pozadrwiam mi zycze powodzenia