Krwawienie z nosa a stosowanie tabletek na tarczycę

czesto leci mi krew z nosa, 3 razy w ciagu dnia.nie jestem oslabiona,w miare dobrze sie odzywiam, niebiore zadnych tabletek, oprocz tabletk na tarczyce,czym to moze byc spowodowane

Marta Mielniczuk

Witam,
krwawienia z nosa mogą być spowodowane bardzo wieloma czynnikami (np. suche śluzówki, uraz, kruche naczynia,podwyższone ciśnienie) i bez badania nie można stwierdzić jaki jest powód u Pani. Pozdrawiam