Krwawienie z nosa od czterech dni

od 4dni leci mi krew z nosa dzis rano mnie po lewej stronie tak zabolalao ze blada sie zrobilam i nei moglam wstac przez pare minut ogolnie tak prez te 4dni zle sie czuje jestem zmeczona bez sil a robie te same czynnosci co zawsze

Michał Springer

Witam. Należy pilnie skonsultować się z lekarzem, który będzie miał możliwość zebrania wywiadu i zbadania Pani. Niestety bez tych czynności nie jestem w stanie Pani pomóc. Pozdrawiam.