Krwawienie z nosa u 2-letniej córki podczas pobytu za granicą

witam dzisiaj w nocy i przedwczoraj mojej corce 2 letniej puscila sie krew z noska ,mam katar i lekko kaszle ,bylismy moze za duzo na sloncu ,teraz dostala goraczke ,ma 38 ,podalam paracetamol .koniecznie musze isc do lekarza ,troche mamy problem bo jestesmy na wczasach za granica ?prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Krwawienie często wystepuje przy infekcji, zwłaszcza przy katarze, byc może dziecko podrażniło nosek ręką. Proszę się nie niepokoić i koniecznie udać do lekarza. Dobrze poic dziecko przy upale i gorączce.