Krwawienie z odbytu i anemia

Jestem 40 letnia kobieta , od lat mam problemy z hemoroidami ale od 2 miesiecy krwawie z odbytu , krew jest na toalecie i wymieszana ze stolcem , bywa i ciemna i jasna .ostatnio zauwazylam tez male skrzepy od18 miesiecy mam anemie , co robic?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Anemia może być wynikiem krwawienia. Wskazana jest pilna wizyta u specjalisty chirurga.