Krwawienie z odbytu i ból podbrzusza u 20-latki

Witam. Potrzebuję porady. Od 4 dni krwawię z odbytu, teraz już przy każdym załatwieniu, na początku tylko przy oddawaniu kału. Boli mnie też podbrzusze, przy załatwianiu czuję ból i mam zawroty głowy. Co to może być? Co z tym robić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Krwawienie z odbytu może być spowodowane chorobą hemoroidalną, niemniej jednak trzeba wykluczyć inne przyczyny, dlatego proszę jak najszybciej zgłosić się do chirurga/proktologa.
Pozdrawiam