Krwawienie z odbytu po oddaniu stolca

Witam.Sześć miesięcy temu miałem robioną kolonoskopię i wszystko było w porządku.Nieco wcześniej sporadycznie po oddanym stolcu pojawiały się niewielkie plamki jasnej krwi na papierze co mogło by wskazywać na krwawienie z guzka krwawniczego.Ok miesiąca temu problem powrócił i konieczne było nawet zaaplikowanie leku zaordynowanego przez lekarza rodzinnego.Czy na czym możliwe jest,że przeoczono to podczas badania? Mam ponowić badanie u proktologa?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy pojawiły się ponownie, sugeruję konsultację ze specjalistą proktologiem.