Krwawienie z odbytu przy podrażnieniu i hemoroidach

Dzień dobry, bardzo proszę o odpowiedź. W związku z zauwazeniem jasnoczerwonej krwi na papierze po wypróżnieniu byłam u proktologia, który zbadał mnie per rectum i rektoskopem (chyba o był rektoskop)powiedział że mam podrażnienie hemoroidy. Przepisał czopki i tabl. na naczynka. Wczoraj wzięłam leki pierwszy raz a dziś zauważyłam na stolcu jasnożółtawy śluz, nigdy wcześniej co nie widziałam. Czy to może być po tych czapkach czy to coś niepokojącego? Proszę o odpowiedź, bo wysttaszyłam się znów..

Jak sądzę to resztki czopków, które Pani używa. Czopki zbudowane są na tzw. nośniku, czyli tłuszczu kakaowym, lub żelu, ktory rozpuszcza się w odbycie i prawdopodobnie to jest ten "żółtawy śluz".