Krwawienie z odbytu przy wypróżnianiu

Witam, dzisiaj przy wypróżnianiu się, gdy się podcierałem, zauważyłem krew na papierze toaletowym. W muszli cala woda jest czysta. Ma to miejsce już spory czas, lecz dość rzadko. Raz w miesiącu. Jak również czasami wydobywa się dziwny śluz po oddaniu stolca. Co to może być? I u jakiego ewentualnie lekarza mam się skierować.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn tego typu dolegliwości może być kilka. Jedną z nich są hemoroidy. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza. Może Pan udać się do lekarza rodzinnego w pierwszej kolejności, albo od razu do proktologa lub chirurga.