Krwawienie z odbytu świeżą krwią

Witam od 2 tygodni miewam krwawienie z odbytu świeżą krwią , miewam biegunki teraz nie mogę się wypróżnić chociaż czuję parcie i nie wiem co dalej robić jestem teraz w szwecji i nie bardzo moge isc do lekarza wracam 18 grudnia czy do tego czasu moze mi sie cos stac ? mam 29 lat wczesniej miewałem pieczenie w odbycie i podejrzewam ze to hemoroidy teraz nic mnie nie piecze tylko krwawie swierzą krwią

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. proszę udać się do lekarza, bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.