Krwawienie z odbytu u miesięcznego dziecka

MOj bratanek niedawno wrocil ze szpitala ,zlecono wiele badan konkretnie niewiem jakich,ale wszystkie wyszly pozytywnie:) ale jakas przyczyna musi byc a lekarze nie wiedza co z tym krwawieniem z odbytu:( wypila ostatnio mala kawe z mlekiem i po tym od razu kupke zrobil z krwia...wczesniej nie pila kawy z mlekiem i wydaje sie nam ,ze to pewnie od mleka...i przestala pic juz wgl mleko...Maly ma juz ponad miesiac:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana jest konsultacja z lekarzem, jednak słusznie Pani zauważyła iż może być to nietolerancja laktozy zawartej w mleku.

kazde krwawienie z odbytu wymaga wyjasnienia, przyczyn moze być wiele, jedną z nich np alergia, należy skonsultować się z lekarzem i obserwować jak wygląda sytuacja po odstawieniu mleka, masła, serw jogurtów itp