Krwawienie z odstawienia przy tabletkach a możliwość ciąży

witam brałam tabletki antykoncepcyjne jakos przez 2 tygodnie i dwa dni pozniej miałam krwawienie z odstawienia, miesiaczke mam co 31 do 34 dni a dzis juz mija 11 dzien jak sie spoznia a testy dwa wyszły negatywnie co mam przez to rozumiec ?

Elżbieta Rhone

Witam,
po odstawieniu tabletek zajmuje to trochę czasu zanim cykle znów staną się regularne. Pierwsza miesiączka po odstawieniu tabletek występuje zazwyczaj później niż normalnie. Jeśli się Pani niepokoi to proszę wykonać badanie beta HCG z krwi - uzyska Pani w ten sposób 100% pewność czy jest Pani w ciąży czy nie.