Krwawienie z okolic odbytu u mężczyzny

proszę o pomoc mąż od tygodnia dziwnie się zachowuje kiedy weszłam po nim do łazienki zauważyłam w koszu na pranie pokrwawioną bieliznę myślę że coś dzieje się w okolicy odbytu ale mąż jest dziwny pod tym względem proszę co to może być niepokoję się

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie z odbytu może wskazywać na zaburzenia w obrębie dystalnego odcinka przewodu pokarmowego. Mąż powinien udać się do lekarza.