Krwawienie z piersi i ból
Leci mnie krew z piersi byłam u onkologia I skierował mnie na mammografia wynik wyszedł niejednoznaczne ( zamienię nie podbródek owe pilne usg ) byłam na tym badaniu i tez nic się nie dowiedziałam a gdy leci krew pierś mnie boli

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Trudno mi stwierdzić co jest przyczyna Pani dolegliwości bez możliwości oceny badań. Konieczny kontakt z chirurgiem lub onkologiem z wynikami badań.