Krwawienie z pochwy a pieszczoty

Witam, miałam dosyć bliskie zbliżenie z chłopakiem, przytulanie, całowanie, byłam bardzo podniecona. Okres miałam niecałe 2 tygodnie temu, jednak gdy poszłam do toalety zauważyłam że lekko krwawię... Szybko to ustąpiło, jednak już kilka godzin boli mnie w tamtych okolicach. Nie wiem czy powinnam iść do lekarza, zaczekać jak będzie dalej i jaki jest tego powód skoro przecież on nic mi nie robił. Przez podniecenie naruszyłam błonę dziewiczą? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

W takiej sytuacji nie było możliwości przerwania błony dziewiczej.
Krwawienie/plamienie 2 tygodnie po okresie może mieć związek z owulacją. Trwa ono zazwyczaj 1-2 dni i nie jest niczym niepokojący.

Gdyby krwawienia nawracały, przedłużały się lub były bardziej obfite wskazana będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam