Krwawienie z pochwy po stosunku i stosowanie Yasminelle

Witam! Ostatnio podczas stosunku z moim partnerem wystąpiło krwawienie z pochwy(miałam wcześniej bolące piersi i wyglądało to tak jakbym dostała okres, ale krwawienie od razu ustąpiło). Jestem tydzień po okresie krwawienia z odstawienia( od 7 miesięcy stosuję antykoncepcję hormonalną 'Yasminelle' i nigdy nie wystąpiło u mnie krwawienie śródcykliczne ) Czy jest się czego obawiać ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane nadżerką. Nie można wykluczyć zaburzeń hormonalnych jako przyczyny dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.