Krwawienie z pochwy po stosunku u 18-letniej dziewczyny

Mojej dziewczynie (18 lat) po stosunku zdarzalo jej się krwawienie z pochwy następnie normalnie miała okres kilka dni temu doszło do kolejnego stosunku miedzy nami kilka godzin później do krwawienia a okres opóźnia się o około 3 dni. Jaki może być problem? Proszę o pilna pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyczyną krwawienia po stosunku może być nadżerka. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.