Krwawienie z pochwy po stosunku u młodej kobiety

Witam od kilku miesiecy mam krwawienie z pochwy po stosunku,ale rowniez przy wyproznieniu sie. Mialam robiona cytologie, usg, pobierany byl wymaz. Lekarze stwierdzili, ze nic mi niedolega.Mam swojego stalego. Ale chcialam poznac opinie innego. Rok temu mialam ostre zapalenie pecherza ktore powtarzalo sie przez kilka miesiecy. Teraz bardzo uwazam. Co robic? Jakie badania wykonac?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się na konsultcaję do innego ginekologa, byc moze przy badaniu jest coś przeoczone.