Krwawienie z pochwy przy pettingu z partnerem

Witam Mam pewne pytanie. od jakieś 3 dni gdy pieszczę się z chłopakiem z pochwy wydostaje się krew. Na sto procent gdy wkładał mi palec do pochwy nie miał na nim ani spermy ani tego płynu. W pierwszym dniu krwi było mało, w drugi więcej. Boli mnie podbrzusze. (nerwy?) Nie wiem co się dzieje. Tydzień temu skończyła mi się miesiączka więc nie możliwe żeby znowu to była ona. Dodam iż nigdy po miesiączce nie miałam takiego czegoś. Proszę o szybką odpowiedź, kogoś dobrego :) Dziękuje.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Albo są to plamienia międzymiesiączkowe, albo podczas pettingu doszło do uszkodzenia nabłonka pochwy i krwawienia. Wskazana konsultacja ginekologiczna.