Krwawienie z policzka po wycięciu kaszaka

Witam, W zeszły poniedziałek o godz 19 mialem wycinany z policzka kaszak/torbiel - mianowicie coś co spowodowało że miałem zapadnięty policzek w tym miejscu i dziurkę przez którą leciała ropa i krew przez 4 miesiące i niechciala sie zagoic a przed zabiegiem tydzień i dwa wyciskana przez chirurga i była sama krew. Zostało to wycięte i mam 5 szwów. Chirurg kazal mi myc to szarym mydłem. Jest sobota a po umyciu i po octonisepcie leci mi krew i zastyga na szwach ze juz ich nie widac...normalne to ?

Czasami tak może się zdarzyć, że krwawienie po usunięciu kaszka przedłuża się. Jednak radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem, który Pana operował w najbliższy poniedziałek, aby sprawdził czy wszystko jest w porządku.