Krwawienie z rany po operacyjnym usunięciu torbieli gruczołu Bartholina

Witam 6 dni temu miałąm opercyjnie usuwaną torbiel Gruchołu Bartholina(po lewej stronie) jestem nadal lekko opuchnięta ale wszystko powoli schodzi co mnie jednek martwi to krwawienie z rany. Od kiedy wyjęli mi sączek (2 dni temu) z rany leci skrzepnięta krew taka ciągnąca się szczególnie wtedy kiedy się ruszam, dodam że na noc miejsce to smaruję maścią z jodyną i nie wiem czy to w ogóle coś daje Słyszałam że takie rany długo się goją ale to chyba nie jest normalne żeby ciągle coś z tego leciało?

Wysięk surowiczo- krwisty z rany po usunięciu torbieli gruczołu Bartholina może utrzymywać się nawet do kilkunastu dni. Tym bardziej, że z opisu wynika, że torbiel była w stanie zapalnym. Należy przemywać okolice sromu środkami odkażającymi.